BEZKONTAKTOWA OBRÓBKA CIEPLNA METALI

Projektowanie i produkcja Induktorów

Naprawa i regeneracja Induktorów

Sprzęt i komponenty do technologii indukcyjnej

Wieloletnie doświadczenie i know-how w zakresie budowy induktorów i nagrzewania indukcyjnego oraz obróbki cieplnej metali sprawiają, że nasz firma to niezawodny partner.

Jako specjaliści w projektowaniu i produkcji nowych induktorów oraz ich regeneracji i naprawie jesteśmy niezawodnym partnerem dla przemysłu motoryzacyjnego, stalowego, hutniczego i rurowego itp. Przetwarzamy wysokiej jakości półprodukty i wykorzystujemy je do tworzenia urządzeń, na które dajemy gwarancję najwyższej jakości.

Nasze produkty umożliwiają bezkontaktowe nagrzewanie metali – szybko i skutecznie. Klienci na całym świecie sami mogą się o tym przekonują. Nasze induktory dostarczamy na terenie całej Polski i Europy, a także eksportujemy do Ameryki Północnej oraz Azji.
Dotrzymywanie terminów i krótkie czasy reakcji są dla nas oczywistością. Szczególny nacisk kładziemy na opracowanie indywidualnych

Skontaktuj się z Nami

Z wyjątkowym zapotrzebowaniem na jakość w produkcji i obsłudze klienta. Nasz wysoko wykwalifikowany personel przetwarza wyłącznie materiały wysokiej jakości. Aby uzyskać najlepsze wyniki, ku pełnej satysfakcji naszych klientów.