Serwis i naprawa

NASZE USŁUGI W PRZYPADKU USZKODZONYCH LUB ZUŻYTYCH induktorów

NAPRAWA I REGENERACJA INDUKTORÓW

Induktory są narzędziemi dla każdej indukcyjnej instalacji grzewczej. Stan induktorów jest czynnikiem decydującym o wyniku obróbki cieplnej przedmiotu obrabianego. Z natury cewki indukcyjne są jednak poddawane dużym i zmiennym obciążeniom termicznym i mechanicznym

Wykonujemy naprawy i regeneracje induktorów wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenia jak i wykorzystywane przez nas technologie produkcyjne. Każda naprawa poprzedzona jest rzetelną analizą stanu wzbudnika, a w przypadku bardzo zniszczonych przedstawiana jest oferta na wykonanie ich od podstaw.
 

Cewki indukcyjne naprawione przez nas są tak dobre, jak nowe dzięki wykorzystaniu naszego doświadczenia i zaplecza maszyn konwencjonalnych i CNC. W naszym asortymencie znajdują się oczywiście wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne, takie jak rurki miedziane czy koncentratory pola magnetycznego.

 
Wysoka jakość napraw zgodnie ze specyfikacjami Indukam zapewnia powtarzalność procesów. Wykonujemy naprawy wzbudników w krótkim czasie. A ponadto współpraca z naszymi specjalistami skutkuje ciągłą poprawą żywotności, dzięki czemu można wyraźnie obniżyć koszty narzędzi i procesów, a tym samym koszty produkcji.

Potrzebujesz oferty na naprawę induktora ?

Skontaktuj się z Nami, aby uzyskać wycenę bądź umów wizytę naszego specjalisty.