Witamy w firmie INDUKAM SP. z o. o.

Indukam Sp. z o. o. jest jednym z  wiodących producentów indukcyjnych systemów grzewczych. Naszą podstawową kompetencją jest ukierunkowane wdrażanie indywidualnych wymagań klientów w rozwiązania rynkowe.

Nasza Specjalizacja

Działamy w dziedzinie technologii indukcyjnych od 10 lat, koncentrując i specjalizując się w produkcji zarówno standardowych jaki niestandardowych induktorów, wzbudników oraz cewek indukcyjnych  i urządzeń do przemysłowej technologii indukcyjnej.

MISJA

Z przyjemnością doradzimy i wesprzemy Państwa we wszystkich aspektach związanych z przemysłową technologią indukcyjną oraz wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa zastosowań.

Wizja

Z małej firmy z wizją rozwinęliśmy się w firmę z ogólnoświatową, zadowoloną i rosnącą bazą klientów. Działamy na terenie całej EUROPY, AZJI, USA i KANADY.

Skontaktuj się z Nami

Z wyjątkowym zapotrzebowaniem na jakość w produkcji i obsłudze klienta. Nasz wysoko wykwalifikowany personel przetwarza wyłącznie materiały wysokiej jakości. Aby uzyskać najlepsze wyniki, ku pełnej satysfakcji naszych klientów.